Kupiškio meno mokykloje vyko II-asis respublikinis ansamblių konkursas ,,Muzikuokime drauge”
Gegužės 21 d. Kupiškio meno mokykloje vyko II-asis respublikinis ansamblių konkursas ,,Muzikuokime drauge”. Mūsų mokyklos gitaristų ansamblis Sofija Lotyš, Ugnė Pociūtė, Pranciškus Lotyš, Hlib Savchenko ir vokalistė Amelia Demir tapo II vietos laureatais. Mokytojos Agnė Sabulytė ir Jolita Novikienė. Sveikiname!
